האם אפליקציית הכרויות היא הדרך הבריאה להכיר בן /בת זוג לחיים

בשנים האחרונות בכלל, ובעידן הקורונה בפרט, עלה השימוש באפליקציות של הכרויות.

האפליקציות פותחות אפשרויות חדשות לאנשים רבים.

עם זאת, קיים ויכוח מתמיד בשאלה האם אפליקציית הכרויות היא הדרך הבריאה להכיר בן /בת זוג לחיים על השאלה הזו אנחנו נרחיב היום.

 

קצת על האפליקציות

אנשים רבים כיום עובדים הבית, או בחברה קטנה. העובדה הזו גרמה לכך שפחות ופחות אנשים יוצרים אינטראקציות חברתיות עם בני המין השני. אפליקציית הכרויות פותרות בעיה זו. הן מאפשרות לכם להכיר את בני המין השני, במטרה למצוא זוגיות לטווח הקצר או הארוך,הכל בהתאם לרצונכם.

 

הרתיעה מאפלקיציות היכרויות – הסבר ובדיקת ביסוס של הרתיעה

אנשים רבים חוששים מעולם האפליקציות היכרויות. הם חוששים שזה עולם לא אמיתי, ולכן אי אפשר להתחיל בו זוגיות בריאה ומאושרת. ראשית כל, חשוב לנו לציין שמרבית הזוגות כיום (לפי סטטיסטיקה מבוססת) הכירו באפליקציה. שנית, גם אם היו שולחים לכם את המספר של חבר של חבר, ההתחלה הייתה בעולם הלא אמיתי – בווטסאפ, ואת השידוכים אנשים לא פוסלים כך.

טענה נוספת היא שלפעמים "נופלים" על אנשים כך כך גרועים שזה מוציא ממך את החשק לצאת לדייט נוסף. אבל, בשביל אהבה צריך להתאמץ, אין ברירה. בנוסף, כל מי שאי פעם היה בסצנת השידוכים יודע שגם שם אפשר "ליפול" ולא תמיד החברים יודעים לשדך לכם את הנפש המתאימה.

אנשים טוענים גם כי ההיכרות הראשונית באפליקציה שטחית – שופטים אחד את השני לפי המראה בתמונה. יש אמת בדבר, ואין דרך להתכחש לכך. אך, הדבר גם יכול לפתוח הזדמנויות. אם היו מתחילים איתכם ברחוב, הייתם ישר מסרבים. כעת, ניתן לבחור תמונה מחמיאה, וייתכן שדייט במציאות יגרום לצד השני להתאהב, גם אם בהיכרות ברחוב לא היה מסכים לצאת איתכם.

 

זוגיות וקורונה

בעידן הקורונה, נוצרה בעייה – אנשים כבר לא יוצאים מהבית כמו שהיו יוצאים פעם. הדבר מצמצם את האפשרויות של היכרויות בכמעט 90%! כמובן שאי אפשר לחכות שנחזור לשגרה מלאה, כי מומחים מעריכים שזה ייקח עוד שנים. לכן אפליקציות היכרויות הן בהחלט מקום נהדר להתחיל זוגיות.

 

כמו שאתם מחפשים כך גם הצד השני

באפליקציות אנשים רבים שמחפשים זוגיות בריאה, ואתם תגיעו אליהם. לכן, אם זהו רצון של שני הצדדים, אין שום סיבה שלא תצליחו למצוא באפליקציית ההיכרויות בן/בת זוג שתוכלו לנהל איתו מערכת יחסים אינטימית בריאה ומאושרת.

 

מסקנה

אם תבואו עם הרבה רצון וכוחות, בהחלט תוכלו למצוא בן או בת זוג למערכת יחסים בריאה ומאושרת דרך אפליקציות ההיכרות. כמובן שזה לא קל, אבל אהבה זה לא קל. אם תשקיעו ותתמסרו, בסוף תוכלו למצוא את בן או בת הזוג הבאים שלכם באפליקציית היכרות.

מקלדת

 

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר