את סובלת משיער דליל ועייף? 4 פתרונות שאת חייבת להכיר 

השיער שלך ידע ימים יפים יותר ואת מרגישה שהוא דליל מאוד, נושר או פשוט לא מקרין בריאות? אם את רוצה להחזיר לו גמישות, נפח וברק ומחפשת לשמוע על דרכים יעילות לעשות את זה, אנחנו מציעים לך להמשיך לקרוא כדי לגלות כמה פתרונות שאולי לא הכרת לסיטואציה הכל כך לא נעימה של שיער דליל ועייף.

 

1 – שינוי תזונתי

שיער, כדי לצמוח ולהתחדש, זקוק לחומרים מזינים, ממש כמו שאר אברי הגוף שלנו. לכן אם התזונה שלכם לא כוללת מספיק חלבון או ברזל זה עשוי להסביר שיער דליל או נשירת שיער. במקרים אחרים גם מחלות הדורשות שינוי תזונתי, כמו צליאק, יכולות להתבטא בין היתר בשיער לא בריא או דליל במיוחד.

במקרים כאלה, הפתרון הוא כמובן לבצע שינוי תזונתי, להרבות בצריכת מוצרי מזון המכילים חלבון איכותי כמו ביצים ובשר, פירות וירקות שמכילים ויטמינים ומינרלים וכן מוצרים עשירים בברזל. במקרים קיצוניים ניתן לשקול גם תוספי תזונה, אך כמובן שרק בהמלצה רפואית.

שינוי תזונתי

2 – מילוי שיער

מילוי שיער נעשה על ידי תוספות זמניות או קבועות. התוספות הזמניות מוצמדות לשיער באמצעות סיכה ואילו התוספות הקבועות מוחדרות באמצעות שזירה או הדבקה. פתרונות אלה עשויים להיות מועילים מאוד עבור מי שנמצאים בתהליך שינוי והבראת השיער.

בינתיים, כאשר שיערם לא במיטבו והם חשים אי נוחות בעקבות המראה שלו, הם מעוניינים בפתרון זמני, שמרני יחסית ולא אגרסיבי, שיאפשר להם יותר ביטחון במראה השיער שלהם. מילוי שיער הוא פתרון מתאים מאוד בסיטואציות כאלה.

 

3 – טיפולי PRP ו-IPRF לחידוש השיער

טיפול PRP הוא פיתוח חדש יחסית, ועיקרו שימוש בחומרים מתוך הדם של המטופל על מנת לסייע בטיפול. מדובר למעשה בטיפול רפואי לכל דבר שנעשה אצל רופא ובפיקוחו. התהליך מתחיל בלקיחת דם מהמטופל, עיבוד שלו ודליית תאי הפלזמה העשירה בין היתר בטסיות דם, אותם מזריקים אל הקרקפת, לאחר אלחוש עור הקרקפת כמובן.

אותן הטסיות מעודדות את התחדשות הזקיקים, מה שמוביל לצמיחת שיער מוגברת ועור קרקפת בריא יותר. טיפול IPRF דומה בעיקרו, אך חדש יותר ומשחרר יותר חומרים אל הקרקפת. אם תרצו לשמוע עוד, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ב-PRP ו-IPRF בקישור הזה.

 

4 – טיפול antAGE

אנטאז' הוא מוצר המהווה פריצת דרך מדעית ייחודית. מדובר בתמיסה של פקטורי גדילה, שפותחו באמצעות כלים של הנדסה גנטית ומיועדים נקודתית לעידוד צמיחת שיער, ולא לחידוש תאים גנרי. מדובר על פי רוב בסדרת טיפולים, הכוללים יצירת תעלות זעירות באיזורי הקרחות והשיער הדליל בעור הקרקפת. אחרי יצירת התעלות, מורחים על האיזורים הרלוונטיים את התמיסה הייחודית, ומשאירים איתה לפרק זמן של כחצי יממה עד יממה. לאחר מספר שבועות חוזרים על התהליך, וכך פעמים נוספות.

שיער עייף

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר