איך הבריאות קשורה לביטוחים שלנו

ביטוחים בריאותיים, ביטוחים פנסיוניים ועולם הביטוח בכלל, הם אחת ההוצאות הגדולות ביותר שיש לכל אזרח במדינת ישראל לאורך חייו. מדובר בתשלום של כמה מאות שקלים מדי חודש, שמגיע לקופת החולים או לחברת הביטוח הפרטית – שלעיתים אנו יכולים לחסוך ולהימנע ממנו.

ידיים עם כדור

ביטוחים

במדינת ישראל, כמו בכל מדינה אחרת ברחבי העולם, מוצעים ביטוחים כאלה ואחרים שנועדו לבטח את האזרח במקרים שונים. כך לדוגמא, ביטוחים בריאותיים שונים, עשויים לחסוך למטופל אלפי שקלים בעבור ניתוח כזה או אחר – כאשר אם הוא לא היה מבוטח הוא היה צריך לשלם מחיר מלא בעבור הניתוח. גם בנושא הפנסיה, ביטוח דירות, ביטוח עסק וביטוחים אחרים – העיקרון הוא זהה. מדובר במעטפת בטיחותית שמוענקת לכם על ידי קופת החולים או על ידי חברת הביטוח הפרטית, והיא מעניקה לכם את האפשרות לקבל פיצוי וכיסוי כספי נרחב בעת הצורך.

עד פה הכול נשמע ורוד ורגיל. הבעיה היא מצב שנקרא כפל ביטוחים. מתוך נתונים ומחקרים שמבוצעים בשנים האחרונות, עולה כי במדינת ישראל מאות אלפי אזרחים נמצאים במצב של כפל ביטוחים – מצב שבו הם משלמים סכומי כסף שלא כצורך, בעבור אותו סוג של ביטוח גם לחברת הביטוח הפרטית וגם לקופת החולים. למעשה מדובר באלפי שקלים שיכולים להיחסך לכל משפחה ולכל משק בית במדינת ישראל – כסף שרבים מאיתנו צריכים וזקוקים לו.
מה עושים כדאי להימנע ממצב כזה? עושים איתור כפל ביטוחים .

 

כפל ביטוחים – כיצד נמנעים?

חברת הר הביטוח הינה חברת מובילה בתחום איתור כפל ביטוחים, ומציעה את האפשרות לבצע בדיקה שכזו בעבור כל אזרח ואזרח במדינת ישראל. בניגוד לשנים עברו, בהם על מנת לבצע בדיקה שכזו הייתם צריכים לגשת לעורך דין שעוסק בתחום הביטוחים ולשלם לו שכר טרחה של כמה אלפי שקלים – כיום תוכלו לעשות את הבדיקה הזו עם חברת הר הביטוח, ולחסוך אלפי שקלים: הן בעבור שכר הטרחה של עורך הדין והן בעבור העניין של כפל הביטוחים.

כניסה לאתר הביטוח, תחשוף בפניכם את האפשרות לבצע את בדיקת כפל הביטוחים: על ידי השארת פרטים בסיסיים כמו שם מלא, תאריך לידה, תעודת זהות ופרטים ליצירת קשר, יוכלו נציגי החברה לבדוק את המצב האישי של כל אחד ואחת מכם ולהעניק לכם דוח מפורט. את הדוח תקבלו עד 21 ימי עסקים לאחר השארת הפרטים. הדוח יעניק לכם את כל המידע בנושא הביטוחים שאתם מבוטחים בו – הן חברת הביטוח הפרטית והן בקופת החולים. כך תוכלו לראות האם יש מצב שבו אתם משלמים פעמיים בעבור אותו ביטוח, ולאפשר לעצמכם להתחיל לחסוך אלפי שקלים שאתם מוציאים שלא כצורך מדי שנה, על שירותים שאתם לא מקבלים עליהם שום תמורה.

בואו להכיר את תוסף המזון של חברת טבע – לקריאה היכנסו פה.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר