איך מתנפחים תורמים להתפחות הילד שלכם

מעוניינים לעשות מסיבת יום הולדת לילד שלכם, אך לא יודעים מאיפה להתחיל? מחפשים פעילות שתשלב הנאה ותעניק לילדים ערך מוסף? עולם המתנפחים והג'ימבורי הוא המפתח לשילוב בין הנאה מרבית לילדכם לבין פיתוח היכולות השונות של הילד.

מסיבה עם מתנפחים

עולם המתנפחים

מחפשים פעילות מושלמת עבור מסיבת יום ההולדת של הילד שלכם שתעניק לכלל הילדים סיבה לחייך? רוצים לסייע בפיתוח הילד שלכם – הן בהיבט המוטורי והן בהיבט החברתי? היום ניתן לשלב את שני הדברים בעת ובעונה אחת. כיצד? מתנפחים להשכר. עולם המתנפחים שילדים כה אוהבים ורוצים, הוא הפתרון המושלם לדרישה שכזו. (רעיונות למסיבת יום הולדת מגניבה מקו).

מצד אחד – עולם המתנפחים מספק לילד את כל הדברים שהוא אוהב: האפשרות לקפוץ, להוציא אנרגיות ועוד. מעטים מאוד הם הילדים שלא אוהבים לקפוץ ולשחק עם מתנפחים. אזור מתנפחים מיוחד במסיבת יום ההולדת, יעניק לכל הילדים המוזמנים סיבה לחייך.
מצד שני – עולם המתנפחים מספק לנו, להורים – נחת. כיצד? הפעילות השונה שהילד מבצע במסגרת המשחק במתנפחים, מאפשרת לו לפתח את עצמו בשני אפיקים: אפיק התנהגותי חברתי ואפיק פיזי. הילד לומד לשתף פעולה עם ילדים אחרים, ולהתפשר ולהגיע להסכמות משותפות עם שאר הילדים המשחקים איתו. מן הצד השני, הוא מפתח את המסוגלות הפיזית והמוטורית שלו: קפיצה, זריקה, דילוג, גמישות – הם רק חלק מהפעולות השונות שכל אחד מהילדים מבצע כחלק מהמשחק בעולם המתנפחים.

אנו ממליצים לכם גם לקרוא על – למי אסור ליקוריץ – למעבר לכתבה לחצו כאן.

 

מתנפחים וג'ימבורי להשכרה

עולם המתנפחים ועולם הג'ימבורי, מספק לילדים שלכם את ההנאה המושלמת וגם לכם. אז מדוע לא לעשות את הדבר הנכון?

אם אתם רוצים לדאוג לעמדת ג'יבמורי או מתחם מתנפחים במסיבת יום ההולדת של הילד או בכל אירוע אחר – עידנס הוא הפתרון המושלם עבורכם! עידנס מספקת כבר שנים רבות פתרונות שונים בתחום השכרת הציוד לאירועים. אחד מאותם פתרונות הוא השכרת ציוד מתנפחים או ג'ימבורי לכל הגילאים. תוכלו להתאים את סוג המתקנים והמשחקים השונים לסוג הגילאים של הילדים – דבר חשוב והכרחי ביותר להשגת כל היעדים שהצגנו קודם לכן. כמו כן, אחד היתרונות הגדולים ביותר באתר של עידנס, הוא האפשרות להזמין כל מתקן בפני עצמו – וכך למעשה להתאים את התקציב האישי שלכם למתנפחים שאתם רוצים להזמין. תוכלו ליהנות מהנחות משמעותיות בעבור הזמנות של סטים מוכנים מראש. כלל המתקנים והציוד עומדים בדרישות התקן הנדרשות, ויעניקו לילדים שלכם את החוויה האולטימטיבית שאתם רוצים שהם יקבלו.

תוכלו למצוא באתר את כלל סוגי הציוד הנדרשים להקמת אירועים שונים – החל ממזגנים ניידים להשכרה, עמדות ישיבה, אוהלים בכל הגדלים, מתקני קירור או חימום שונים, וכמובן אפשרויות שונות של משחקים בתחום ג'ימבורי ומתנפחים להשכרה. היכנסו עוד היום לאתר החברה, התרשמו מתמונות וסרטונים מאירועים שבוצעו לאורך השנים – ומהרו להזמין את המתנפחים!

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר