3 הסימנים לכך שיש צורך בטיפול שיניים חירום

לא פעם אנחנו מוצאים את עצמנו מתלבטים אם עלינו לגשת לטיפול שיניים דחוף או שמא אנו יכולים להמשיך בשגרת היום – יום שלנו למרות אי נוחות שקיימת בחלל הפה. כדי להביא לסדר בנושא ולקבוע אחת ולתמיד מתי צריך ללכת לטיפול שיניים, החלטנו לכתוב מדריך מעמיק בנושא ולהציג בפניכם את 3 הסימנים שיגרמו לכם לקום מהספה ולרוץ אל מרפאת השיניים.

 

הגורמים שסייעו לנו לכתוב את המדריך הנוכחי

את המדריך הזה אנו כותבים תוך ליווי מטעם גורמים חיצוניים שיודעים דבר או שניים על סימנים שצריכים להדליק לכם נורת אזהרה בכל הנוגע לטיפולי שיניים דחופים. שכן, מדובר באנשים שנוטים לדחות את טיפולי השיניים שלהם ולגלות בסופו של דבר שהם סובלים ממצב חמור שמצריך הגעה דחופה למרפאה.

אל האנשים הללו הגענו לאחר שפרסמנו פוסט בנושא בקבוצה בפייסבוק. דרכו הגענו אל אלו שציינו בפנינו סימנים שונים ובחרנו את ה – 3 שחזרו על עצמם מספר רב של פעמים.

 

הסימן ה – 1 לכך שיש צורך בטיפול שיניים חירום – כאב בעת אכילת מאכלים קרים

אם מצאתם את עצמכם צועקים מכאב כשאתם אוכלים את אחד מהמאכלים הבאים, כדאי שתקומו מהר ממקומכם וצאו למרפאת שניים שתקבל אתכם באופן בהול:

  • גלידה
  • קרטיב
  • משקה עם קרח

רבים מהגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך המליצו על מרפאה מסוימת. ביקשנו מהם לקבל את מספר הטלפון שלה. אך נמסרה לנו במקום הכתובת של האתר. אם תרצו לדעת באיזו מרפאה מדובר, כדאי שתלחצו על הלינק הבא: https://savion-c.co.il.

 

הסימן ה – 2  לכך שיש צורך בטיפול שיניים חירום –  חום גבוהה

אם יש לכם חום גבוהה ואתם סובלים מכאב כלשהו בחלל הפה, כדאי שתדעו שיש סיכוי טוב שמדובר בעניין שקשור אחד לשני. שכן, חום גבוהה עלול לקרות למי מכם שיש להם בעיה חמורה מאוד באחת או יותר מהשיניים. במצב שכזה, חשוב שלא לדחות את הפנייה וליצור קשר בהקדם עם מרפאה.

 

הסימן ה  – 3 לכך שיש צורך בטיפול שיניים חירום – שן שמתפרקת או מתנדנדת

אם יש לכם שן שמתפוררת ואתם מרגישים את החלקים שלה נעים בחלל הפה שלכם, דעו שמדובר בעניין שמצריך בדיקה מהירה אצל רופא שיניים מומחה. שכן, ייתכן שיהיה צורך בעקירת השן. ככל שתפנו אל הרופא בשלב מוקדם יותר, כך תקלו על ההליך. הרי זה עניין מורכב למדי לעקור שן שמתפוררת.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 3 הסימנים הנפוצים ביותר שצפויים להדליק לכם נורה אדומה. שכן, אלו מצבים שיצריכו מכם לגשת בהקדם האפשרי לקבלת טיפול שיניים חירום אצל רופא שיניים מומלץ ומומחה. אם אתם חווים את אחד או יותר מהסימנים הללו, כדאי שתיגשו במהירות אל רופא מוסמך כדי שתוכלו לחוות הקלה.

טיפול שיניים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר