3 יתרונות בריאותיים בשימוש בבקבוק תרמי

כשצמד המילים בקבוקים תרמיים נזרק לאוויר, לא עולות לנו יותר מידי אסוציאציות לראש. אולי מקסימום זה יעלה לנו זיכרון ממקום עבודה כזה או אחר שבו חילקו לנו בקבוק תרמי במתנה שכתוב עליו ״מכל ה – (ציור של לב) חברת x״, אבל בטוח שלא נחשוב על יתרון בריאותי. אז שימו לב, הפלא ופלא – מסתבר שלבקבוקים תרמיים יש יותר יתרונות בריאותיים משחשבתם! במאמר שלפניכם נפרט 3 מהם:

 

1 – חיסכון כלכלי

בקבוקים תרמיים  הם מוצר שיכול לשמש אותנו שנים רבות, על כן הוא יכול להיחשב כהשקעה כלכלית משתלמת. בנוסף, מכיוון שהבקבוק התרמי ניתן לשימוש באופן חזרתי, זה יכול לעזור לנו לקנות פחות בקבוקי שתייה חמה או קרה בחוץ, ובכך לחסוך כסף, ומה בריא יותר לנפש האדם מאשר רווחה כלכלית?

בקבוק תרמי טוב ואיכותי יכול לעלות בין 50 ל-100 שקלים, אבל יכול להחזיק מעמד כמה שנים טובות. לעומת זאת, לקנות קפה בחוץ שלוש פעמים ביום במהלך יום עבודה או לימודים, או בקבוק מים קרים שמתחמם כבר בהליכה מתחנת האוטובוס אל המשרד או הכיתה, זה יכול להצטבר בסוף להוצאה יקרה במיוחד. תחשבו, כוס קפה במקום הזול ביותר יכולה לעלות בין 5 ל-17 שקלים, לפעמים גם יותר. נסו לחשב כמה כסף זה יוצא בשנה.

בקבוקים תרמיים

2 – שמירה על הסביבה

בקבוקים תרמיים מאפשרים לנו להשתמש בהם שוב ושוב, על כן בזכותם נידרש הרבה פחות לקנות ולהשתמש בפחיות או בבקבוקי פלסטיק (של מים, מיץ וכו') שנהרסים מהר ומזהמים את הסביבה. זה גם יחסוך לנו את השימוש  האינסופי בכוסות פלסטיק שלוקח להן שנים רבות להתכלות, והן ידועות כמפגע סביבתי מובהק. אז הנה עוד יתרון בריאותי של הבקבוקים התרמיים – הם פשוט מסייעים לנו לשמור על איכות הסביבה, ומכאן גם על בריאותנו ובריאות הסובבים אותנו.

בקבוקים תרמיים

3 – נוחות וסטייל שבזכותם נשתה יותר

בקבוקים תרמיים הם לרוב קלים ונוחים לנשיאה, כך שהם יכולים לשמש אותנו בכל מקום (בעבודה, בלימודים, באימון בחדר כושר, בטיולים וכו'). בנוסף, יש המון עיצובים וסוגים וצורות וצבעים של בקבוקים תרמיים, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הבקבוק שמתאים להם.

בהיותם נוחים כל כך ומלאים בסטייל, מה שגורם לנו לקחת אותם לכל מקום, הבקבוקים התרמיים גם מעודדים אותנו לשתות יותר! כי כשהבקבוק בהישג ידנו והוא יפה ומלא במים קרים ונעימים ביום חם, או תה חמים ביום קפוא, או קפה בטמפרטורה האהובה עלינו ביום מעייף במיוחד – כל זה עשוי לעודד אותנו לשתות יותר.

 

לסיכום

בקבוקים תרמיים שניתנים לשימוש חוזר שוב ושוב יכולים לסייע לנו לחסוך כסף שהיינו מוציאים על קניית מים וקפה. הם גם משתתפים במאמץ לשמור על איכות הסביבה, ומכיוון שהם נוחים ומלאים בסטייל, הם תמיד איתנו, וכך אנחנו שותים הרבה יותר. לבריאות!

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר