3 סדנאות הבישול שהן גם טעימות וגם בריאות

בשנים האחרונות סדנאות הבישול הפכו להיות ללהיט רציני ברחבי הארץ. נדמה שאין אדם שלא לקח חלק בסדנה בישול, פיסול, ציור או אחרת. המדריך הנוכחי נכתב כדי להקל עליכם במציאת סדנת בישול שתתאים לכם לא רק מבחינת הטעם, אלא גם מבחינת הבריאות. הישארו אתנו ותגלו איזה סדנאות בישול קיימות שהן עונות על שני הפרמטרים הללו. רמז – יש לא מעט.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי בחרנו לכתוב תוך ליווי מטעם אנשים שחיים אוכל. אלו אנשים שלקחו חלק בלא פחות מ – 32 סדנאות אוכל. רגע לפני שאתם תוהים איך הם לקחו חלק במספר רב כל כך של סדנאות, נספר לכם שהם הקולגות שלנו והם אלו שאחראיים במשרד על בחירת סדנאות לרווחת העובדים.

ומה לעשות שאנחנו, העובדים מאוד אוהבים אוכל. הפעם התקלנו אותם וביקשנו שמעתה ואילך, הסדנאות יהיו לא רק טעימות, אלא גם בריאות והם מסרו לנו 10 סדנאות אפשרויות. אנחנו בחרנו את ה- 3 המועדפות עלינו ביותר והחלטנו לכתוב עליהן מדריך.

 

סדנת בישול מספר 1 שהיא גם טעימה וגם בריאה – סדנת סושי

אי אפשר לכתוב על סדנאות בישול בריאות וטעימות ולא לציין את העובדה שיש כיום אפשרות להזמין סדנת סושי. הסדנה הזו נחשבת לטעימה ולא צריך להסביר בכלל למה. לגבי הבריאות, נציין בפניכם שהסדנה מכילה לא מעט ערכים תזונתיים שמאפשרים ליהנות מארוחת בריאות מזינה, למשל:

  • ברזל
  • ויטמינים ומינרלים
  • חלבונים
  • סידן ועוד

אלו בעצם רכיבים שחייבים להיכלל כדי שהסדנא תיחשב לבריאה. חשוב לציין שאפשר לקיים אותה גם במסגרת קורס בישול למתחילים. כך שבעצם, מתאפשר ללמוד איך להכין סושי בריא וטעים.

 

סדנת בישול מספר 2 שהיא גם טעימה וגם בריאה – סדנת אפייה

יש היום לא מעט סדנאות אפייה שמאפשרות לכל אחד ואחת ללמוד איך להכין לחם בריאות. כזה שמכיל קמחים מלאים או קמחים מיוחדים שהם לאו דווקא קמח חיטה שנחשב לכבד ולא ממש בריא. כך שבסדנא זו משתמשים לא פעם בקמח חומוס, קמח עדשים ועוד. זו סדנא שתאפשר לכל אחד לצאת מאזור הנוחות ולהכיר טעמים חדשים ובריאים.

 

סדנת בישול מספר 3 שהיא גם טעימה וגם בריאה – סדנת סלטים

אם יש משהו שכל אחד רוצה להיות אלוף בו זה סלטים. שכן, מדובר במאכל שהוא לא רק טעים בטירוף הוא גם מזין ובריא ומאפשר להגיע לשובע כשמצרפים אותו לסלסלת לחמי בריאות או מנת פחמימה מזינה אחרת. סדנה מסוג זה היא גם טעימה בטירוף וגם בריאה (בטח אנחנו לא צריכים לספר לכם למה).

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת מהן 3 סדנאות הבישול שהן לא רק טעימות, אלא גם בריאות. כעת, נותר לכם לבחור את הסדנא המתאימה לכם ביותר ולקחת בה חלק.

סדנת סושי.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר