3 ריגושים שאתם חייבים לנסות!

אם להתחיל מהשורה התחתונה, אז נציין כי ריגושים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, אין ספק בזה בכלל. מעבר לכך שהם משפיעים על היבטים פיזיולוגיים בחיינו, ריגושים משליכים ישירות גם על היבטים התנהגותיים, רגשיים, מנטליים, נפשיים ואפילו קוגניטיביים. מה כל זה אומר? – המשיכו לקרוא.

 

מס' מילים על ניהול ריגושים נכון (זהירות מהתמכרות)

בין אם מדובר בריגוש כזה או אחר, לריגושים יש תרומות רבות לחיינו ולבריאות הנפשית התקינה שלנו, אך חשוב ללמוד לנהל אותם בצורה נכונה כדי שיהוו לא פחות מאשר כוח חיובי ועוצמתי בחיינו. בסופו של דבר, ריגושים הם תגובות רגשיות חזקות, וכאלה שבדרך כלל מגיעות באופן פתאומי. כאשר ריגושים מופיעים ומפתיעים אותנו, הם בדרך כלל מלווים בשינויים פיזיולוגיים ותגובות התנהגותיות שונות.

באופן כללי, אין ספק כי כל אחד ואחת מאיתנו צורך ומקבל ריגושים מדברים אחרים. מישהו מסוים יחפש רומן עם חרדית או חילונית, בעוד כי אחרים יחפשו את הריגוש שלהם במסגרת ה-"דאנג'ן" בתל אביב. ככה או ככה, אנשים אשר רודפים אחר ריגושים באופן קבוע, לא תמיד יכולים ליהנות מהתרומות שבריגוש. זאת, משום שהרדיפה אחר הריגוש הופכת להתמכרות לכל דבר. לכן, מילות המפתח הן: ניהול נכון של ריגושים למיניהם.

 

3 ריגושים שחובה לנסות לפחות פעם אחת

אם אתם מחפשים אחר ריגושים מיידיים, אתרי היכרויות יכולים לענות לכם על הצרכים השונים. אבל, חשוב לזכור שריגושים הם משהו שניתן, ואולי כדאי למצוא גם בעולם האמיתי, ולאו דווקא רק במרחב הווירטואלי. לצורך העניין, יש כמה סוגי ריגושים אשר ממש יכולים לגרום להפרשת כימיקלים חיוביים במוח (כמו דופמין אשר אחראי על מרכז העונג והאושר במוח שלנו). בהקשר הזה של הדברים, הנה 3 סוגי ריגושים שיכולים לעשות בדיוק את זה:

  • צניחה חופשית: אין ספק כי צניחה חופשית היא מפחידה, זה נכון, אבל יחד עם זאת, גודל הפחד כגודל התמורה הנפשית. הרגע הזה כשקופצים מגובה רב בנפילה חופשית, פשוט לא יסולא בפז. בתמורה להתגברות על הפחד, תוכלו להנות בטירוף.
  • סקי: אם החרמון פחות עושה לכם את זה, אתם יכולים לצאת לחופשת סקי מדהימה באירופה, כמו למשל באזור של אוסטריה. סקי פחות מפחיד מצניחה חופשית, והריגוש בו פשוט פנטסטי. עם זאת, חשוב לעשות זאת עם מדריך בפעמים הראשונות.
  • היכרויות ספיד דייט: צניחה חופשית וסקי פחות מדברים אליכם? אנחנו ממליצים לנסות משהו רגוע יותר, אבל מצד שני, מלא באקשן. ערב שלם של ספיד דייט יכול להיות סופר מרגש, וישנם לא מעט מקומות אשר מארגנים כאלו (בעיקר באזור ת"א).

לסיכום, כמובן שאי אפשר למנות את כל סוגי הריגושים הקיימים, ולכן המסע הזה נחשב אינדיבידואלי. אם יש לכם דרך משלכם לחוות ריגושים, עשו זאת ולכו אחרי מה שעושה לכם את זה. מידע זה נכתב בשיתוף אתר פלירתות להיכרויות אונליין.

מפלרטטים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר