4 דברים שחובה לבדוק לפני הליך השתלת שיער

ההתעניינות בהליך השתלת השיער גוברת מידי שנה. שכן, נשים וגברים רבים מגלים שמדובר בהליך שמוביל לתוצאות. המדריך הנוכחי עולה לרשת כדי להעלות את המודעות בנוגע ל – 4 דברים שחובה לברר רגע לפני שמתחילים בהליך. הישארו אתנו ותגלו מהם הדברים האלה שאסור לפספס.

 

חובה לבדוק איך ההליך מתבצע

אתם לא תגיעו לטיפול מורכב אצל רופא השיניים שלכם מבלי לברר מה בדיוק צפוי לכם במהלך הטיפול, נכון? אם כך, כדאי שהדבר נכון גם למי שמתכננים לעבור השתלת שיער. ההמלצה היא לבדוק תחילה מהם סוגי ההשתלות השונות, כדי שתוכלו לבחור בסופו של דבר את זו שתתאים לכם ביותר.

נחסוך לכם בבירורים בנושא ונציג בפניכם את ההליך הנפוץ ביותר שנקרא "PRP". בתחילתו נלקחת דגימת דם שעוברת בדיקת מעבדה. לאחר מכן, זו מועברת לאזורים שונים בקרקפת, בכדי להזרים את הדם באזור ולהוביל לצמיחה מחודשת של השיער. לאחר שתבדקו את הנושא ותגלו מהי הדרך המתאימה לכם ביותר, תוכלו לעבור לשלב הבא שיקרב אתכם להליך.

טיפול מורכב

לברר פרטים על מכון מומלץ

בשלב זה אתם מכירים בסוגי השתלות השיער השונות, כך שנותר לכם לבצע בירור אודות מכון מומלץ שפועל בהתאם לשיטה זו. אם תרצו לחסוך בזמן ומאמץ, תוכלו פשוט להיכנס לאתר של HAIR OF ISREAL השתלות שיער בישראל שנחשב לשם דבר בתחום.

שימו לב – אתם יכולים לערוך חיפוש ברחבי הרשת ולקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי לקוחות קודמים של המכון. סביר להניח שפעולה זו תגרום לכם ליצור קשר עם נציג מטעם המכון במהירות.

 

לבדוק שאתם מתאימים להליך

עכשיו אתם צריכים לתאם פגישת ייעוץ עם נציג מטעם המכון הנבחר. שכן, זה יצטרך לבצע בדיקה מקיפה שתגלה בסופו של דבר את ההתאמה שלכם להליך. נגלה בהזדמנות זו שמרבית האנשים מתאימים להליך, ובכל זאת, זוהי חובה לבצע את הבירור מראש, כדי להימנע מהפתעות לא צפויות שעשויות להתרחש על מיטת הטיפולים.

 

חובה לבדוק פרטים לגבי ניצול ימי חופש מול מקום העבודה

זה לא משנה אם אתם עצמאיים או שכירים. שכן, בכל מקרה תצטרכו לבדוק את האפשרות לקחת כמה ימי מחלה. שימו לב, מי שיבחרו לבצע את השתלת השיער באמצעות שיטת PRP, צפויים לגלות שמדובר בעניין פשוט למדי שכולל החלמה מהירה (במרבית המקרים, זו אורכת ימים בודדים בלבד).

לכן, ההמלצה היא שלא לבדוק מראש פרטים לגבי חופשת מחלה ממושכת, אלא לבקש ממקום העבודה מספר ימי חופש בודדים.

 

השורה התחתונה

עד כאן 4 הדברים החשובים שכל אחד צריך לברר רגע לפני שהוא מתחיל בהליך השתלת שיער. אם קראתם את המדריך באופן מעמיק, תוכלו להיות בטוחים בכך שההליך יתבצע על הצד הטוב ביותר. לנו נותר רק לאחל לכם שיהיה בהצלחה ושתחוו בקרוב את השינוי המיוחל.

שיער

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר