4 פתרונות אורטופדיים לכאבי גב!

חלק ניכר מהאוכלוסייה המודרנית סובל מכאבי גב, כתוצאה מאורח החיים הישבני. אם בעבר רוב האנשים עבדו בשדות ובילו חלק ניכר מזמנם בפעילות פיזית מגוונת, הרי שהיום רוב האנשים מבלים את רוב הזמן שלהם בישיבה. בין אם מדובר על ישיבה מול המחשב, או לחילופין, ישיבה על הספה מול הטלוויזיה או אפילו נהיגה, בכל מקרה רוב האנשים בעולם המודרני מבלים את היום שלהם בישיבה. מאחר והגוף שלנו אינו נועד לכך, הדבר מוביל למגוון רחב של בעיות אורטופדיות שונות, כולל כאבי גב. במאמר זה נספק לכם 4 פתרונות שיוכלו לסייע לכם בהפחתת כאבי הגב ובשיפור איכות החיים שלכם.

 

הפתרון המושלם לכאבי גב

חברת Orthopedly מציעה מגוון רחב של פתרונות אורטופדיים שונים לכאבי גב, דבר שיכול לשדרג את איכות החיים שלכם. חשוב לציין כי ברוב המקרים כאבי הגב נוצרים כתוצאה מאורח החיים שלכם, לכן מעבר לפתרונות האורטופדיים מומלץ להתחיל לזוז.

ההמלצה הכללית היא להקפיד על פעילות גופנית מתונה, כולל הליכה, יוגה, התעמלות, רכיבה על אופניים וכדומה. התנועה חיונית לבריאות עמוד השדרה שלכם, לכן מומלץ לא לוותר עליה. כמו כן, כדאי לקום אחת לשעה כדי להתמתח ולהניע את השרירים והמפרקים השונים, דבר שיפחית את תחושת הכאב ויתרום לתחושה נינוחה ונעימה יותר.

פתרונות אורטופדיים ששווה לכם להכיר

בכל מקרה, פתרונות אורטופדיים שונים יכולים לספק הקלה מידית על הכאב, לכן כדאי להתנסות בהם, בנוסף לשינויים השונים באורח החיים. הפתרונות הבאים יוכלו לשפר את התחושה בגב שלכם ואף לשדרג את היציבה:

  1. כרית מושב אורטופדית – כרית זו מיועדת למי שעובד בישיבה במשך רוב שעות היום. הכרית מכריחה אתכם לשבת בצורה נכונה יותר ושומרת על עמוד השדרה. היא מכריחה אתכם להפעיל את שרירי הבטן והגב ולשמור על יציבה נכונה, לכן היא חיונית לכל מי שמעביר את היום שלו בישיבה מול מחשב.
  2. מדרסים אורטופדיים – מדרסים אלו חיוניים לכל מי שסובל מכאבי גב כתוצאה מעמידה ממושכת. בדומה לישיבה ממושכת, גם העמידה הממושכת מייצרת עומס גבוה על חוליות הגב. מי שלא מקפיד על יציבה נכונה, עלול לסבול מכאבי גב וכאבי ברכיים, הנובעים כתוצאה ממנח לא מדויק של כפות הרגליים. מדרסים אורטופדיים יאזנו את כפות הרגליים שלכם ויבטיחו לכם יציבה טובה יותר והפחתה בכאבי הגב.
  3. מכשיר עיסוי –לא פעם הכאב נוצר כתוצאה משרירים תפוסים, לכן תוכלו לשפר את המצב באמצעות עיסוי איכותי של האזור.
  4. מזרן וכרית אורטופדיים – מאחר ואנו מבלים חלק ניכר מהחיים שלנו בשינה, חשוב שהגוף שלנו יקבל את התמיכה המושלמת. מזרן אורטופדי יתמוך בכל משקל הגוף, בעוד שהכרית תבטיח מנח נכון של הצוואר. הדבר ימנע כאבים מיותרים באזור הגב העליון, האמצעי והתחתון.

 

לסיכום

פתרונות אורטופדיים שונים יכולים לשפר את בריאות הגב שלכם ולמנוע כאבים מיותרים.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר