ספריי השהייה MAN DELAY – פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

תופעת השפיכה המוקדמת – נפוצה אצל גברים בכל שכבות הגיל, ועשויה לגרום לבעיות רבות ביחסים האינטימיים והזוגיים. עקב האופי האינטימי של הבעיה – גברים רבים דוחים את הטיפול בה, או שמעדיפים להתעלם באלגנטיות… מהי שפיכה מוקדמת בעצם? ובכן, אין הגדרת זמן מדויקת, אך ניתן לומר שמדובר בתקופת זמן קצרה מדי – וכזו שאינה מאפשרת לבני הזוג ליהנות מיחסי המין בצורה מספקת. יש מספר סיבות הגורמות לשפיכה מוקדמת, וכיום? ניתן לטפל ברובן המכריע! אם אתם סובלים משפיכה מוקדמת, או חושבים שאתם סובלים ממנה – הגעתם למקום הנכון.


מי סובל משפיכה מוקדמת?

בוודאי תתפלאו לשמוע, ששפיכה מוקדמת היא די נפוצה באוכלוסייה – וסובלים ממנה בין 50 ל – 60 אחוזים מהגברים! נכון הוא הדבר, שאחת האוכלוסיות העיקריות שסובלות מהתופעה – הם נערים בגיל ההתבגרות, וזאת עקב חוסר הניסיון שלהם ביחסים אינטימיים. אך מעבר לנערים – תופעת השפיכה המוקדמת נפוצה גם אצל גברים בוגרים, ולמעשה – בכל שכבות האוכלוסייה! ככל שמדובר בבעיות הקשורות ליחסים מיניים, גברים רבים נוטים לדחות את הטיפול בבעיות אלה – עקב המבוכה הנלווית לקבלת הטיפול.

האם אני סובל משפיכה מוקדמת?

אז… איך אפשר לדעת אם יש לי שפיכה מוקדמת? ובכן – אם אתה מגיע מהר מדי לנקודת ה"אל חזור" ולא מצליח לשלוט או לעכב את השפיכה שלך, אם ברוב המקרים או בכולם – אתה מגיע לשפיכה תוך 2 דקות, ואם אתה נמנע או חושש מיחסי מין עקב תסכול, חשש ומבוכה – סביר להניח שאתה סובל מהתופעה.


סיבות פסיכולוגיות לשפיכה מוקדמת

כאמור – שפיכה מוקדמת נפוצה בכל שכבות האוכלוסייה, ולכן ניתן להסיק שיש מספר סיבות להתרחשותה. הסיבה העיקרית, וזו שנפוצה בעיקר אצל נערים בגיל ההתבגרות או אצל גברים ללא ניסיון מיני רב – היא בעיה פסיכולוגית הנובעת ממתחים, חרדות, דיכאון או התרגשות. חשוב לציין שבמקרים שבהם מעורבת בעיה פסיכולוגית – מדובר ב"מעגל קסמים" המזין את עצמו… מה הכוונה? גבר שחווה פעם או פעמיים שפיכה מוקדמת – חווה תחושה לא נעימה, ותחושה של כישלון. תחושות אלה יכולות להיות מעורבות עם תחושת אשמה, על כך שלא הצליח לספק את הפרטנרית שלו, ולכן הוא יחווה גם ירידה בביטחון העצמי. כך למעשה – החרדות וההתרגשות תגברנה אף יותר בסיטואציה האינטימית הבאה, מה שיביא לקיבעון של בעיית השפיכה המוקדמת ואף להחמרתה!

סיבות פיזיולוגיות לשפיכה מוקדמת

מעבר לסיבות הפסיכולוגיות – קיימים גורמים נוספים לשפיכה מוקדמת, ואלו הם גורמים פיזיולוגיים ותורשתיים… אך חשוב לציין – שסיבות אלה קיימות באחוז נמוך מאוד בקרב הסובלים מהבעיה. חלק מהתופעות הפיזיולוגיות והתורשתיות הגורמות לשפיכה מהירה הם: דלקת בערמונית, ליקויים במערכת העצבים, סוכרת, דלקת בדרכי השתן, ותופעות לוואי של תרופות מסוימות.

השלכות על מערכת היחסים

לבעיית השפיכה המוקדמת עשויה להיות השפעה רגשית מאוד משמעותית על היחסים הזוגיים, והיא יכולה להביא לחוסר חשק מצד הגבר או האישה, תחושת תסכול ואשמה, ובמקרים מסוימים – פירוק הקשר הזוגי. למרבה המזל – יש כיום פתרונות יעילים לטיפול בבעיית השפיכה המוקדמת, ואתה? רק צריך לבחור את הדרך שלך להבראת חיי המין שלך!

כיצד ניתן לטפל בצורה יעילה בשפיכה מוקדמת?

קיימות מספר דרכים לטיפול בבעיית השפיכה המוקדמת, והן מותאמות לגורם שממנו היא נובעת. ברוב המקרים הבעיה נובעת מסיבות פסיכולוגיות ורגשיות, ודרכי הטיפול בה תהיינה בהתאם – טיפולים פסיכולוגיים, פסיכותרפיים, וייעוץ פרטני או זוגי. מעבר לטיפולים הפסיכולוגיים – קיימים גם תרגילים שניתן לבצע לבד או עם בת הזוג – על מנת לסגל הרגלים חדשים ולבנות ביטחון עצמי בעת יחסי המין. בנוסף – ישנם תכשירים שונים שניתן להשיג ללא מרשם רופא – ואלו יוכלו לסייע בידך לעכב את השפיכה, ולעזור לך להחזיר את הביטחון העצמי שאבד. ולבסוף – ישנו הטיפול התרופתי הניתן ע"י רופא אורולוג, ונלקח בצורה יומיומית. רוב הגברים יעדיפו לנסות את התכשירים הנמכרים ללא מרשם רופא, מתוך ההבנה – שפעמים רבות זו היא הדרך הפשוטה ביותר לטפל נקודתית בבעיה, ולהחזיר לעצמם את הביטחון, ואת הניצוץ ליחסים הזוגיים.

ספריי השהייה
הפתרון הטוב ביותר: ספריי השהייה מבית MAN DELAY

אחד התכשירים הנפוצים ביותר לטיפול בבעיית השפיכה המוקדמת, הוא ספריי השהייה – Man Delay. התכשיר עשוי חומרים טבעיים, ומאושר ע"י משרד הבריאות – ויחד עם זאת אינו דורש מרשם רופא, וניתן לרכישה בצורה דיסקרטית לחלוטין. את הספריי מורחים בכמות קטנה מסביב לעטרת הפין – ע"פ סרטון ההדגמה המופיע באתר, וממתינים כ20 דקות. לאחר המריחה וההמתנה – תוכלו לקיים יחסי מין איכותיים, עם שיפור משמעותי בבעיית השפיכה המוקדמת כבר מהשימוש הראשון! מעבר לעובדה שהספריי מאפשר יחסי מין ארוכים ומספקים יותר – הוא גם מגן על רקמות העור, ומגביר את רמת ההנאה בעת המשגל. ספריי ההשהיה של Man Delay מאפשר לגברים רבים פתרון יעיל ודיסקרטי, שעוזר להם לבנות מחדש את הביטחון העצמי שלהם – ולהחזיר את ההנאה והניצוץ לחיי המין!

חיי המין שלנו משפיעים בצורה ישירה על כל מכלול היחסים הזוגיים שלנו, ובעיה בהם – עשויה לגרום נזק משמעותי. תופעת השפיכה המוקדמת נפוצה אצל גברים רבים, וגורמת לפגיעה בחיי המין ובזוגיות. כיום ניתן לטפל בבעיה בצורה פשוטה ודיסקרטית – ולהחזיר את הניצוץ לחיי המין שלכם!

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר