Xtrasize

נושא האין אונות על אף שכיחותו נחשב די טאבו, ספק אם תשמעו על מישהו שאתם מכירים שצורך תכשירים ותרופות המהווים פתרון לנושא. אז על מנת שניווכח לגודל הבעיה, נבין כי 30% מהגברים סובלים מאין אונות (כבר לא מרגישים לבד נכון?), לכן אין ממה להתבייש וכדאי להתחיל לטפל בבעיה אם הבחנתם בה. השימוש במוצרים מסוג זה לא תמיד נעשה על מנת לטפל באין אונות, אלא לעיתים נעשה על מנת לשפר ביצועים, אך גם כאן ישנם כאלה החוששים כי השימוש בחומרים כימיים על מנת לדאוג לאזור שם למטה, מפחיד ומעלה תהיות כמו האם תיווצר השפעה שלילית לאחר השימוש במוצר, כמו תלות בכדורים למשל לכן המציאו את מוצר xtrasize.

כעת, נציף בעיה נוספת עליה דווקא מדברים אך לא תמיד מרגישים בנוח לספר, והיא גודל איבר המין. הגודל קובע? העובי קובע? הביצועים?, אלו שאלות שמהדהדות משחר ההיסטוריה (בערך), ולהן יש תשובה, כן הגודל קובע, גם העובי קובע וניחשתם נכון, גם הביצועים. כמו כל גבר ממוצע אם היו מציעים לכם להוסיף עוד כמה סנטימטרים לאיבר המין, ספק אם הייתם מתנגדים, אז כיצד הייתם מגיבים לעובדה כי קיים מוצר שיכול לספק לכם את האפשרות הזאת במחיר סביר ולקבל בנוסף גם תוספת לעובי ושיפור בביצועים?

אז, נעים מאוד אקסטרה סייז, המוצר שמספק לכם סנטימטרים נוספים לאיבר המין, מעבה את איבר המין, מייצר זקפה איכותית ומטפל באין אונות. כל זה מופק אך ורק מחומרים טבעיים, לכן אתם יכולים להפיג את החשש מתופעות לוואי או תלות במוצר.

 

אל תקראו לו ויאגרה

רוב המוצרים לטיפול בזקפה, מספקים מענה רק לבעיות זקפה ובעיות און, לכן ברגע שמוצר מספק מענה גם לבעיות זקפה, גם לטיפול בבעיות און, גם מגדיל את איבר המין בכ-3 עד 7 ס"מ, גם מעבה אותו ב-1 עד 1.5 ס"מ, ואם זה לא מספיק נוסיף את העובדה שהתוצאות נשמרות גם לאחר השימוש במוצר, אז תעשו טובה, אל תעליבו אותו ותקראו לו ויאגרה.

 

למי הקפסולות של Xtrasize מתאימות?

אם אתה סובל מבעיות און, זה הפתרון בשבילך. בעיות האון יכולות להתבטא במספר דרכים, כמו שפיכה מוקדמת, אין אונות ואפילו חוסר ביטחון בשל גודל איבר המין. לכן, אם אתה סובל מאחת מהבעיות האלה, המוצר יתאים לך כמו כפפה ליד. בנוסף, אם הנך סובל מבעיות לב או בעיות בכלי הדם, זהו המוצא האולטימטיבי בשבילך, בניגוד לדומיו הלא ניתנים לצריכה בשיתוף עם בעיות לב וכלי דם, את הקפסולות הנ"ל אתה יכול לצרוך בראש שקט.

 

מהן הקפסולות?

אקסטרה סייז קפסולות, הן גלולות טבעיות המספקות פתרון לבעיות זקפה, אין אונות, שפיכה מוקדמת ואפילו בעיות עם גודל איבר המין. קפסולות xtrasize ניתנות לצריכה ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי, משום שהן עשויות אך ורק מחומרים טבעיים. החומרים הללו נבחרו בקפידה על ידי מומחים על מנת לספק פתרון לבעיות און שונות, והקפסולות עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. חלק מן הרכיבים הנמצאים בקפסולות הינם צמחים המעוררים חשקים מיניים, מגבירים גירויים ומשפרים את זרימת הדם כמו ג'ינסנג ואפימדיום. כמו כן, לאור השימוש בחומרים טבעיים אלו, לא קיימות תופעות לוואי.

 

ספר לי מי הם חבריך ואומר לך מי אתה, לאו דווקא נכון…

כאשר אנו מדברים על מוצרי טיפול בבעיות און, השחקנים המוכרים בשוק הם אלה שקופצים לנו לראש והם ויאגרה וקמגרה. הויאגרה, מגיעה בכדורים אותם צורכים כשעה לפני קיום יחסי המין והם מספקים זקפה למשך זמן של ארבע שעות. הויאגרה פועלת במנגנון כפול של הרחבת כלי דם והרפיית שרירים , בכך היא מאפשרת זרימת דם רבה יותר לאיבר המין. צריכת כדורים אלו מלווה בהנחיות מסוימות עליהן צריך להקפיד על מנת לקבל את האפקט.

לרוב, די קשה להקפיד על ההנחיות בסיטואציות שונות כמו סקס ספונטני לדוגמה, משום שעל מנת לקבל את האפקט נצטרך ליטול את הכדור כשעה לפני קיום יחסי המין. בנוסף, נוכחות מזון או אלכוהול בקיבה מעכבת את ספיגת הויאגרה ולכן צריך לחכות להשפעה זמן רב יותר אם בולעים את הכדור אחרי ארוחה או צריכת אלכוהול. ויאגרה ניתן לצרוך אך ורק באישור רופא ולא כל אחד יכול לצרוך אותה, במיוחד אנשים עם בעיות לב ולחץ דם גבוה, כמו כן לצריכת התרופה מתווספות תופעות לוואי כמו כאבי ראש, הסמקה, חרדה, זקפה ממושכת ועילפון.

בניגוד לויאגרה הנצרכת בכדורים, הקמגרה מגיעה לרוב בצורת ג'ל בטעמים המאוחסן בשקית אותו שותים והיא ניתנת לצריכה ללא מרשם רופא. את הקמגרה צורכים כרבע שעה לפני קיום יחסי המין והיא מספקת זקפה מלאה לכ-6 שעות רצופות.

כעת, עולה מהספסל שחקן חדש ומבטיח, קפסולות האקסטרה סייז המתאימות לכל אחד, ניתנות לצריכה ללא מרשם רופא וללא תופעות לוואי, מספקות זקפה איכותית, טיפול בשפיכה מוקדמת, הגדלה של איבר המין בכ-3 עד 7 ס"מ, עיבוי של איבר המין בכ1 עד 1.5 ס"מ ומבטיחות שימור תוצאות גם לאחר הפסקת השימוש במוצר. צריכת הכדורים קלילה ואינה משפיעה על חיי היום יום, נוטלים פעם ביום את הכדור ללא תלות בסיטואציות או בזמן, כך שהשימוש ב- xtrasize – נוח במיוחד.

בשל העובדה כי המוצר הוא מחומרים טבעיים בלבד, ניתן לצרוך אלכוהול או לאכול לפני הסקס ועדיין ליהנות מתוצאותיו. על מנת לקבל את כל התוצאות, יש לצרוך את הכדורים כחודשיים וכדי להגיע לתוצאות מקסימליות רצוי לצרוך אותם כחצי שנה.

 

אז למה דווקא xtrasize?

אם עד עכשיו לא הבנתם מדוע השימוש במוצר זה הוא הפתרון האידיאלי, אז כעת אתם תבינו. להגדלת איבר המין ישנם פתרונות נוספים כמו ניתוח, הזרקות ושימוש במשאבה, אך אלו מלווים בסיכונים, כאבים, מחיר כלכלי כבד (ניתוח) ותוצאות שלא נשמרות לאורך זמן כמו ההזרקות והמשאבה.  לכן, השימוש בכדורים על מנת להגיע לתוצאות טובות הרבה יותר הנשמרות לאורך זמן תוך כדי טיפול בבעיות און שונות וזקפה, הוא אלטרנטיבה ראויה בהחלט.

על מנת להסיר ספק, המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות והוא אינו מלווה בתופעות לוואי. את הכדורים תוכלו לרכוש באתר במחיר של 1000 ₪ ל180 קפסולות שמספיקות לחצי שנה, כך שתוכלו ליהנות מתוצאות מקסימליות במחיר מצחיק. בנוסף, ישנם לקוחות רבים המרוצים מהשימוש במוצר ואת המלצותיהם תוכלו למצוא באתר ולהתרשם מהן.

בעזרת השימוש בכדורים, תוכלו לפתור את בעיות האון, הגודל או הזקפה שלכם, וגם אם לא קיימת בעיה אצלכם, תוכלו ליהנות מזקפה איכותית ותוספת לא קטנה לאיבר המין שלכם. כפי שהזכרנו המוצר מתאים לכל אדם, הוא ללא תופעות לוואי וניתן לצריכה ללא מרשם, לכן ניתן לצרוך אותו ללא חשש גם אם אינכם סובלים מבעיה.

אתר החברה מספק שירות משלוחים לכל חלקי הארץ, ורכישת המוצר והמשלוח נעשים באופן דיסקרטי, כך שאם חששתם מחשיפה, הבעיה נפתרה. לפני שאתם רצים להזמין אותו, ישנה אזהרה אחת על השימוש בו שרצוי שתדעו, השימוש במוצר עלול להוביל להתמכרות קשה במיוחד, של הפרטנר/ית שלכם אליכם. להזמנות ומידע אודות המוצר כנסו לאתר xtrasize.

xtrasize

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר