בדיקות הדמיה

זה לא סוד כי מערכת הבריאות הציבורית בישראל על סף קריסה, ועדות לכך ניתן למצוא בתור הארוך לבדיקת MRI. כיצד תוכלו לקבל בדיקת הדמיה במהירות? הכירו את המרכז הרפואי המוביל בישראל – מדיקל סנטר תל אביב.

 בדיקת הדמיה MRI – המתנה של חודשיים ארוכים

לצערנו, מדינת ישראל ומערכת הבריאות הציבורית כבר איננה נותנת מענה בעבור האזרח, וזאת לאור שורה ארוכה של בדיקות אשר לא ניתנות בזמן, כתוצאה מעומס אשר מוטל על המערכת. למעשה, אחת הבדיקות החשובות ביותר הלא היא בדיקת הדמיה (MRI) נחשבת לבדיקה מבוקשת מאוד, וזאת בשל העובדה כי מדובר בבדיקה חדשנית אשר סורקת את כל האיברים הפנמיים באמצעות מגנט, באופן בלתי פולשני ותוך זמן קצר. יחד עם זאת, אלו אשר מבקשים לתאם תור לצורך הבדיקה נתקלים במפח נפש של ממש כתוצאה מהמתנה של חודשיים רבים, כאשר מטופלים דיווחו גם על המתנה של שנה וחצי בעבור הבדיקה הזו.חשוב לציין כי לא בכל בתי החולים בישראל ישנו מכשיר MRI, ובאזור הצפון והדרום המצב עוד יותר חמור, וזאת לאור העובדה כי בבתי החולים והמרכזיים הרפואים ישנם מספר מצומצם עד אפסי של מכשירי הדמיה, מה שגרור הלכה למעשה השלכות משמעותיות ורציניות בעבור מטופלים אשר עלולים לסבול מהחרפה במצבם כתוצאה מהמתנה ארוכה לאבחון, ולכן לא פלא כי הביקוש ל MRI פרטי עלה בעשרות אחוזים. לכן, אם אתם זקוקים או בן משפחתם לבדיקה ואתם חוששים מהזמן הארוך של ההמתנה, אנו גאים להציג לכם את המרכז הרפואי הפרטי המוביל בישראל אשר יעניק לכם שירות של בדיקת MRI באופן מהיר, יעיל וחסכוני.

מכונת בדיקה

ביצוע בדיקת הדמיה באמצעות מדיקל סנטר תל אביב

מרכז מדיקל סנטר תל אביב אשר ממוקם אל מול חוף ימה של העיר ללא הפסקה מאפשר לכם לקבל שירותי רפואה מתקדמים, כל זאת באמצעות צוות רופאים, אחיות וטכנאים אשר כולם בעלי מומחיות של שנים רבות בתחום הרפואה. המרכז מעניק שירותי רפואה פרטיים, כאשר באמצעות התקשרות עם המרכז תוכלו לתאם מעכשיו לעכשיו בדיקת MRI פרטית אשר נעשית ע"י טכנאי מוסמך, ובפיקוח של רופא. את תוצאות הבדיקה תוכלו לקבל תוך זמן קצר, ובכך לחסוך לעצמכם זמן ארוך של המתנה לבדיקה וכן קבלת טיפול רפואי פרטי אשר מבוסס על מתן מענה אישי ורפואי, בדיסקרטיות מלאה. בנוסף, במידה והנכם מחזיקים בביטוח בריאות פרטי,תוכלו לקבל החזר מהקופה בעבור הבדיקה.

בדיקת MRI פרטית – נצלו עוד היום את ההזדמנות

כאמור, במידה והנכם או בן משפחתם זקוק לבדיקת MRI  לאחר הפנייה של רופא, אנו מזמינים אתכם לפנות כבר עכשיו למרכז באמצעות התקשרות למספר 03-7712804 או באמצעות השארת פרטים באתר בכתובת https://tlvmed.co.il ונציג מטעם המרכז ישוב אליכם בהקדם לצורך תיאום תור דחוף לצורך בדיקת MRI.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מוצרים בריאים
צרו איתנו קשר